top of page
shutterstock_1178833933.jpg

НАША КОМАНДА

Команда SAFE UKRAINE 2030 об'єднує найкращих фахівців України, Європи і світу з питань управління локальною та глобальною безпекою.

Дирекорат

Ерік де Вріс

Ерік де Вріс, CPP, PSP - визнаний експерт з управління кризовими ситуаціями та безпекою з багаторічним досвідом та активною роботою у сфері безпеки. Він є власником/директором компанії DutchRisk та головою нещодавно створеної Європейської регіональної ради директорів.

 

Ерік де Вріс також є членом Міжнародної спільноти ASIS з антикризового управління та безперервності бізнесу. Ерік надає консультації, проводить тренінги та інструктаж для численних управлінських команд з антикризового управління - від мультинаціональних корпорацій до малих та середніх підприємств - з метою підготовки до кризових ситуацій за допомогою моделювання ситуацій на підставі певних сценаріїв. За допомогою вже здобутих методів пропонується вирішення складних актуальних сценаріїв, що проводяться як на місцях, так і дистанційно через онлайн-платформи.

 

Досвід Еріка у сфері вирішення кризових ситуацій та безпеки перевищує двадцять два роки, у тому числі п'ятнадцятирічний досвід проведення сертифікаційних курсів CPP, PSP, PCI та APP. В якості незалежного консультанта він проводить тренінги для менеджерів з безпеки та груп з управління безпекою.

ЕРІК ДЕ ВРІС
Член Наглядової ради Safe Ukraine, голова європейського RBD у ASIS International

bottom of page