top of page
shutterstock_1178833933.jpg

НАША КОМАНДА

Команда SAFE UKRAINE 2030 об'єднує найкращих фахівців України, Європи і світу з питань управління локальною та глобальною безпекою.

Дирекорат

Олександр Ніколайчик

ОЛЕКСАНДР НІКОЛАЙЧИК
Директор Safe Ukraine,
партнер ЮФ Sayenko

Kharenko

Олександр Ніколайчик – адвокат, партнер Sayenko Kharenko. Він консультує клієнтів з широкого кола питань у ході найскладніших транскордонних проектів у сфері корпоративного права.

 

Олександр також надає юридичну підтримку з питань корпоративного управління, різноманітних аспектів діяльності компаній і здійснення інвестиційних проектів, операцій на фондовому ринку та з цінними паперами. Олександр консультує клієнтів у ключових галузях економіки, включаючи банківський, логістичний та інфраструктурний сектори, сектори енергетики та роздрібної торгівлі. Також Олександр активно залучається до діяльності українського юридичного співтовариства, підтримуючи ключові громадські ініціативи та виступаючи членом робочих груп.

Визнання

  • Рекомендований у сфері M&A за версією IFLR1000, 2022;

  • Визнаний серед провідних юристів у сфері корпоративного права та M&A згідно з Chambers Global 2023, Chambers Europe 2023, The Legal 500, 2023 та Ukrainian Law Firms 2021;

  • Рекомендований у сфері нерухомості та будівництва за версією The Legal 500, 2021; Названий серед кращих юристів у сфері корпоративного права, M&A та нерухомості згідно з рейтингом Best Lawyers in Ukraine 2022.

 

Освіта

  • London School of Economics, Law School (Law Department), курс корпоративного права та управління (Великобританія)

  • Диплом магістра права (LL.M.) з відзнакою, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

  • Диплом спеціаліста з торгівлі цінними паперами та депозитарної діяльності, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Олександр Ніколайчик.png
bottom of page