top of page
shutterstock_1178833933.jpg

НАША КОМАНДА

Команда SAFE UKRAINE 2030 об'єднує найкращих фахівців України, Європи і світу з питань управління локальною та глобальною безпекою.

Дирекорат

Пітер Дж. О'Ніл

Пітер Дж. О'Ніл, FASAE, CAE, є генеральним директором ASIS International, найбільшої міжнародної членської організації для професіоналів з управління безпекою, яка поєднує різні галузі промисловості та охоплює усі напрямки безпеки - від операційної до кібербезпеки. Пітер, успішний керівник асоціації, розпочав роботу в ASIS у січні 2016 року, і приніс із собою значний досвід у сфері стратегічного лідерства  та ділову хватку.

 

Перш ніж приєднатися до ASIS, Пітер обіймав посаду генерального директора Американської асоціації промислової гігієни (AIHA), міжнародної професійної спільноти, що об'єднує спеціалістів у галузі гігієни праці та охорони навколишнього середовища. Окрім AIHA, Пітер керував трьома компаніями з обмеженою відповідальністю, пов'язаним з ними фондом, що займається питаннями освіти, а також фондом, який встановлює нормативні значення граничних рівнів впливу хімічних речовин на організм людини. Пітер отримав ступінь бакалавра міжнародних відносин у Сиракузькому університеті штату Нью-Йорк, а також здобув додаткову післядипломну освіту в галузі державного управління, управління знаннями та управління асоціаціями.

 

У минулому він очолював Американське товариство керівників асоціацій та Фонд ASAE, а також працював у численних комітетах та радах протягом свого двадцятисемирічного перебування на керівних посадах в асоціації. Пітер отримав кваліфікацію сертифікованого керівника асоціації (CAE) у 1998 році, був обраний членом ASAE у 2006 році, а у 2019 році отримав найвищу відзнаку ASAE - Ключову нагороду (Key Award).

ПІТЕР ДЖ. О’НІЛ
Директор ASIS International, член Наглядової ради

Safe Ukraine 

bottom of page