top of page

ГО Safe Ukraine 2030 обрала голову Наглядової ради та затвердила стратегію розвитку

У Києві відбулося перше засідання Наглядової ради Громадської організації Safe Ukraine 2030, на якому було прийнято важливі організаційні та стратегічні рішення.

Більшістю голосів Наглядова рада обрала своїм головою Володимира Саєнко.

Крім того, Наглядова рада ГО Safe Ukraine 2030 затвердила стратегію розвитку.

Зокрема, стратегічними напрямками діяльності громадської організації визначені:

  1. Національна безпека України: дослідження, аналітика та прогнози з питань безпеки, планування та стратегічне проєктування сфери безпеки, посилення сектору національної безпеки.

  2. Сектор правосуддя та безпеки: підготовка та імплементація реформ у сфері правосуддя, моніторинг реформ у сфері правосуддя та безпеки, побудова демократичної авторитетної системи правосуддя, посилення громадського контролю.

  3. Громадська та корпоративна безпека: практичні заходи щодо посилення громадської безпеки, просвітництво та навчання з питань безпеки, популяризація проблематики безпеки та правосуддя.

«Для досягнення стратегічних цілей ГО Safe Ukraine 2030 планує активно залучати нових експертів у сфері державної, економічної, корпоративної та інших напрямків безпеки. Крім того, співпраця з урядом України, міжнародними організаціями, донорськими та неурядовими фондами має дати необхідну синергію наших зусиль, – зазначив голова Наглядової ради ГО Safe Ukraine 2030 Володимир Саєнко. – Це допоможе нам розробити та запропонувати найбільш дієві та комплексні рішення для стійкого розвитку усіх царин безпеки держави, її громадян та бізнесу».

Як повідомлялося раніше, в Україні створено Громадську організацію Safe Ukraine 2030. Її мета – розвиток України як безпечної держави, попри всі зовнішні та внутрішні виклики. Для цього Safe Ukraine 2030 акумулює зусилля громадянського суспільства України, провідних українських та міжнародних експертів, закордонних партнерів, які зацікавлені у формуванні безпечного середовища в Україні. Наразі з організацією вже співпрацюють понад 50 спеціалістів зі сфери правосуддя та 34 напрямків безпеки – військової, суспільної, економічної, екологічної, цифрової тощо. Загалом засновниками та експертами Safe Ukraine 2030 втілено понад 120 проєктів й активностей у різних напрямках управління безпекою.

Інформаційно:

Володимир Саєнко – Партнер в юридичній фірмі Sayenko Kharenko (Україна). Кандидат юридичних наук та магістр права (LL.M.). Має понад 25 років досвіду у сферах конкурентного права, корпоративного права та M&A. Ключові індустрії діяльності – енергетика, природні ресурси, споживчі товари та торгівля, фармацевтика та охорона здоров’я, фінансові установи. Член Асоціації правників України, Міжнародної асоціації правників (IBA), Американської асоціації правників та Британсько-української асоціації юристів. Неодноразово визнавався «Юристом року» та одним із найкращих юристів України в сферах конкурентного права, корпоративного права та M&A.
Comments


bottom of page