top of page

ГО Safe Ukraine 2030 офіційно розпочала свою роботу в Україні

20 жовтня 2022 року громадська організація Safe Ukraine 2030 офіційно розпочала свою роботу. Мета нашої ГО – розвиток України як безпечної держави, попри всі зовнішні та внутрішні виклики. Для її досягнення ми акумулюємо зусилля громадянського суспільства України, провідних українських і міжнародних експертів, закордонних партнерів, які зацікавлені у формуванні безпечного середовища в Україні.

Засновниками нової ГО стали п'ять громадських організацій та галузевих асоціацій, що і до війни так чи інакше опікувалися різноплановими питаннями безпеки. Головними перевагами партнерства з Safe Ukraine 2030 для інших ораганізацій та установ мають стати абсолютна прозорість для стейкхолдерів та величезний досвід роботи її експертів. Наразі з нашою організацією вже співпрацюють понад 50 спеціалістів зі сфери правосуддя та 34 безпекових напрямків – військової, суспільної, економічної, екологічної, цифрової та інших видів безпеки. Загалом засновниками та експертами Safe Ukraine 2030 втілено понад 120 проєктів й активностей у різних напрямках управління безпекою.


"Фактично, ми розбудовуємо першу неурядову профільну платформу з вирішення комплексу безпекових питань і відкриті до співпраці з усіма, хто зацікавлений в цьому", – зазначає Володимир Саєнко, член наглядової ради Safe Ukraine 2030.


Організація розпочинає роботу у надзвичайно складні воєнні часи, тож наразі актуальність такої діяльності не викликає сумнівів. Але варто пам'ятати, що і після перемоги нашої держави у поточній війні безпекові питання ще багато років потребуватимуть значної уваги та комплексних рішень. Тож вже зараз починаємо втілювати місію Safe Ukraine 2030: будувати безпечну Україну – з усіма і для всіх, хто шанує її незалежність, демократичний шлях та працює для її процвітання.
Comments


bottom of page