top of page

Грант від Міжнародного фонду «Відродження»

Фонд «Безпечна Україна 2030» отримав грант Міжнародного фонду «Відродження» на реалізацію проєкту «Аналіз та оцінка судової практики щодо воєнних злочинів, колабораціонізму».


В рамках проєкту буде підготовлено методику аналізу судових справ, безпосередньо проведено зазначений аналіз зі врахуванням визнаних міжнародних рекомендацій / практик у сфері, досліджено судову практику інших країн, проведено експертні консультації зі правозахисниками суддівського корпусу, слідчими, представниками парламенту.


Результати проведеного аналізу та консультацій будуть оформлені у рекомендації, представлені та передані відповідним органам державної влади, залученим до роботи з розслідування, судового розгляду воєнних злочинів, колабораціонізму, а також відповідальним за удосконалення законодавства у сфері. Зокрема, зазначені рекомендації та результати аналізу будуть передані правозахисникам та іншим стейкхолдерам, зусилля яких направлені на забезпечення невідворотності належного розслідування воєнних злочинів, колабораціонізму в Україні.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».

Comments


bottom of page