top of page

Представники Фонду «Безпечна Україна 2030» взяли участь у форумі «Від ризику до сталості»
Представники Фонду «Безпечна Україна 2030» взяли участь у форумі «Від ризику до сталості» міжнародної Асоціації професіоналів з безпеки (ASIS International ), який відбувся 20-22 березня 2024 року у м. Відень (Австрія).


Подія, яка зібрала міжнародне співтовариство професійоналів з усіх куточків світу, була сфокусована на ролі безпеки в підтримці бізнесу, дослідженні не тільки  фізичних загроз, а й кібер та гібридних ризиків. Більш того, дискусії під час форуму були значною мірою присвячені пошуку шляхів удосконалення виконання життєво важливих функцій, які відіграють менеджери з безпеки, у забезпеченні стійкої роботи великих багатонаціональних корпоративних організацій.


Ідеї, презентовані у рамках дискусійних сесій форуму, були присвячені тому, як лідери та керівники напрямку безпеки можуть перейти від роботи над вирішенням термінових задач, діючи у рамках короткострокового реагування на кризу, до вивчення та вирішення довгострокових екзистенційних викликів, таких як екстремізм у ланцюгах постачання, глобалізація, зміна клімату.

Comments


bottom of page