top of page

Safe Ukraine 2030 був представлений на зустрічі керівників ASIS Ukraine

Цього жовтня Сергій Погребной, член Наглядової ради Safe Ukraine 2030, виступив на зустрічі керівників ASIS Ukraine, де він обіймає посаду віце-президента.


ASIS Ukraine – українське представництво Американської Асоціації Промислової Безпеки, чия робота спрямована на впровадження галузевих стандартів, спеціалізоване навчання та сертифікацію для підвищення рівня безпеки у всьому світі.


Під час свого виступу Сергій Погребной представив колегам Safe Ukraine 2030 як унікальну платформу для неприбуткових організацій, що опікуються питаннями реконструкції України та розвитку її безпеки.


“Безпека – це не лише суспільне благо та послуга держави чи приватних компаній, а й важлива частина соціальної відповідальності, – зазначив пан Погребной, – і місією нашої платформи є створення можливості для всіх, хто шанує незалежність України, взяти участь у розбудові безпечної держави”.


Також учасники зустрічі радо зустріли новину про те, що до складу Наглядової ради Safe Ukraine 2030 увійшли Peter J. O’Neil, Головний виконавчий директор ASIS International та Erik de Vries, голова регіональної ради директорів ASIS Europe.


Kommentarer


bottom of page