top of page

Експерти ASIS International увійшли до Наглядової Ради Safe Ukraine

З гордістю повідомляємо, що до нашої Наглядової Ради увійшли Peter J. O’Neil, Головний виконавчий директор ASIS International та Erik de Vries, голова регіональної ради директорів ASIS Europe.

ASIS International є професійною організацією для фахівців з безпеки. Вона була заснована в 1955 році як Американське товариство промислової безпеки (ASIS). У 2002 році назву було змінено на ASIS International у зв’язку із поширенням діяльності на міжнародному рівні. Наразі спільнота має понад 34 000 учасників - фахівців з безпеки, включаючи генеральних директорів, директорів і менеджерів – із всіх галузей бізнесу, включаючи роздрібну торгівлю, охорону здоров'я, банківську справу, кібербезпеку та багато іншого.

Peter J. O’Neil, Головний виконавчий директор ASIS International, відомий як прихильник глобальної спільноти асоціацій та організацій, в яких він працює та якими опікується на волонтерських засадах. Він має величезний досвід у створенні сильних, інклюзивних, прозорих організацій, які пов'язують людей з іншими людьми, ідеями та можливостями.

Erik de Vries, голова регіональної ради директорів ASIS Europe має більш ніж двадцятирічний досвід роботи у кризовій сфері та безпеці, у тому числі п'ятнадцятирічний досвід проведення сертифікаційних курсів CPP, PSP, PCI або APP. Він навчає менеджерів з безпеки та групи управління безпекою як суворо незалежний консультант.


Σχόλια


bottom of page