top of page

Запрошення на захід: "Презентація проєкту юридично-аналітичного висновку"
Шановні колеги та партнери!

Команда Фонду «Безпечна Україна 2030» запрошує Вас на онлайн презентацію проєкту юридично-аналітичного висновку щодо аналізу та оцінки судової практики з розгляду воєнних злочинів та колабораціонізму. 


Зазначене дослідження підготовлено у рамках проєкту «Аналіз та оцінка судової практики щодо воєнних злочинів, колабораціонізму», реалізація якого відбувається за кошти гранту  Міжнародного фонду «Відродження».


Презентація відбудеться у форматі онлайн 18 січня 2024 року о 16:00.


За результатами презентації та обговорення, проект юридично-аналітичного висновку буде доопрацьовано, та на його основі будуть розроблені рекомендації з подальшим їх представленням відповідним органам державної влади, правозахисникам та іншим стейкхолдерам залученим до роботи з розслідування, судового розгляду воєнних злочинів, колабораціонізму, а також відповідальним за удосконалення законодавства у сфері. 


Ваша участь у зазначеній презентації є надзвичайно важливою для нас! 


Просимо повідомити про участь представників Вашої організації (та їх контактні дані) у заході на e-mail: sd@sk.ua до 17 січня 2024 року, у відповідь на e-mails учасників буде надіслано посилання на онлайн захід. 


Дякуємо та чекаємо на заході! Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».

Comments


bottom of page