top of page

Відбулася зустріч Наглядової ради Фонду «Безпечна Україна 2030»

Відбулася зустріч Наглядової ради Фонду «Безпечна Україна 2030», присвячена заслуховуванню щорічного звіту про діяльність Фонду та візію майбутнього розвитку організації.


Важливою подією для Фонду є вчорашня зустріч Наглядової ради, де було обговорено ключові моменти та результати, досягнуті за минулий рік. Головною темою цієї зустрічі стала презентація Директором Фонду Олександром Ніколайчиком річного звіту «Безпечна Україна 2030» про діяльність, досягнення, загальну результативність та прогрес у виконанні проектів Фонду.


Під час зустрічі Голова Наглядової ради пан Володимир Саєнко наголосив на вагомому внеску Фонду в різні проекти, продемонструвавши, як Фонду вдалося запровадити позитивні зміни для України у ході реалізації своєї місії. Олена Сукманова член Наглядової Ради Фонду представила ключові висновки, зроблені за перший рік роботи та бачення основних задач Фонду. Крім того, зустріч стала платформою для обговорення планів та цілей на наступний рік, зокрема, враховуючи прихильність команди та місії Фонду до підтримки прогресу та безпеки України.


Презентація річного звіту та оприлюднення планів на наступний рік відображають відданість керівництва Фонду «Безпечна Україна 2030» прозорості, підзвітності та постійному вдосконаленню.
Comments


bottom of page