top of page

Команда Фонду прийняла участь у консультаціях щодо підготовки до Конференції з питань відновлення України

Команда Фонду «Безпечна Україна» прийняла участь у консультаціях щодо підготовки до Конференції з питань відновлення України, організованих Урядами Німеччини та України. 
25 квітня 2024 року Олена Сукманова на запрошення Уряду Німеччини прийняла прийняла участь у консультаціях щодо підготовки до Конференції з питань відновлення України, яка пройде цього року 11-12 квітня 2024 року у м. Берлін.


Міжнародна конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024) об’єднає лідерів урядів низки країн, міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства. Німеччина та Україна спільно проведуть Конференцію 11 та 12 червня 2024 року в Берліні. 


URC2024 є продовженням циклу щорічних заходів високого рівня, присвячених швидкому відновленню та довгостроковій відбудові України, які проводяться від початку повномасштабної агресії Росії проти України. Цьогорічну Конференцію з відновлення вперше прийматиме держава-член ЄС. 

URC2024 продовжить втілення принципів, визначених на першій Конференції в Лугано, та об'єднає зацікавлені сторони. 


Дотримуючись принципів конференцій з питань реформ, що проводилися до 2022 року, URC2024 також продемонструє прогрес України у здійсненні внутрішніх трансформацій, зокрема у контексті економічної стійкості та майбутнього вступу України в ЄС.


Ключова мета URC2024 – консолідувати сталу міжнародну підтримку для відновлення, відбудови, реформування та модернізації України. Йдеться про екстрену допомогу в задоволенні невідкладних потреб, реалізацію проєктів швидкого відновлення, створення привабливих умов для бізнесу та приватних інвестицій, активне залучення громадянського суспільства у процеси відбудови.

Громадянське суспільство відіграє значну роль у процесі відновлення та відбудови України. Зазначені консультації були організовані з метою акумулювання внесків та рекомендацій від громадянського сектору щодо змісту та організації URC2024, а саме одному із чьотирьох вимірів цьогорічної конференції – прогресу європейської інтеграції України.


До участі в Конференції запрошуються глави держав та урядів, міністри та урядовці, представники міжнародних і фінансових організацій, бізнесу та громадянського суспільства.


Більше про URC2024 за посиланням.

Comments


bottom of page