top of page

Запрошення на онлайн презентацію юридично-аналітичного висновку

Команда Фонду «Безпечна Україна 2030»  запрошує Вас на онлайн презентацію юридично-аналітичного висновку щодо аналізу та оцінки судової практики з притягнення до кримінальної відповідальності винних у вчиненні воєнних злочинів та колабораціонізмі, а також рекомендацій, сформованих на за результатами проведеного дослідження для сприяння національним інституціям системи кримінальної юстиції в формуванні стратегій притягнення до кримінальної відповідальностівинних у вчиненні воєнних злочинів і колабораціонізмі та формування судової практики по розгляду вказаної категорії справ.


Презентація зазначених юридично-аналітичного висновку та рекомендацій запланована для представлення відповідним органам державної влади, правозахисникам та іншим стейкхолдерам залученим до роботи з розслідування, судового розгляду воєнних злочинів, колабораціонізму, а також відповідальним за удосконалення законодавства у сфері. 


Зазначене дослідження підготовлено у рамках проєкту «Аналіз та оцінка судової практики щодо воєнних злочинів, колабораціонізму», реалізація якого відбувається за кошти гранту  Міжнародного фонду «Відродження».


Презентація відбудеться у форматі онлайн 09 квітня 2024 року о 16:00.


За результатами презентації та обговорення, учасникам зустрічі буде надіслано фіналізований юридично-аналітичний висновок щодо аналізу та оцінки судової практики з розгляду воєнних злочинів та колабораціонізму та рекомендації. 


Ваша участь у зазначеній презентації є надзвичайно важливою для нас! 


Просимо повідомити про участь представників Вашої організації (та їх контактні дані) у заході на e-mail: sd@sk.ua до 08 квітня 2024 року, у відповідь на e-mails учасників буде надіслано посилання на онлайн захід. Дякуємо та чекаємо на заході! Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».


Comments


bottom of page