top of page

Представлення юридично-аналітичного висновку

Представлення юридично-аналітичного висновку з оцінки судової практики з притягнення щодо розслідування воєнних злочинів, колабораціонізму за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»
09 квітня 2024 року команда Фонду «Безпечна Україна 2030»  презентувала онлайн юридично-аналітичний висновок щодо аналізу та оцінки судової практики з притягнення до кримінальної відповідальності винних у вчиненні воєнних злочинів та колабораціонізмі, а також рекомендації, сформованих на за результатами проведеного дослідження для сприяння національним інституціям системи кримінальної юстиції в формуванні стратегій притягнення до кримінальної відповідальностівинних у вчиненні воєнних злочинів і колабораціонізмі та формування судової практики по розгляду вказаної категорії справ.


Зазначене дослідження та рекомендації підготовлені у рамках проєкту «Аналіз та оцінка судової практики щодо воєнних злочинів, колабораціонізму», реалізація якого відбувається за кошти гранту  Міжнародного фонду «Відродження». 


Зазначені дослідження та рекомендації було фіналізовано з врахування коментарів та пропозицій, отриманих у ході обговорення проєкту висновку, проведеного командою проєтку 18 січня 2024 року.


Презентація зазначених юридично-аналітичного висновку та рекомендацій відбулася для представників відповідним органам державної влади, правозахисникам та іншим стейкхолдерам залученим до роботи з розслідування, судового розгляду воєнних злочинів, колабораціонізму, а також відповідальним за удосконалення законодавства у сфері. 


Всім учасникам презентації та обговорення буде надіслано фіналізований юридично-аналітичний висновок щодо аналізу та оцінки судової практики з розгляду воєнних злочинів та колабораціонізму та рекомендації, розроблені на його основі. 


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».

Comments


bottom of page