top of page

Юридично-аналітичний висновок з оцінки судової практики

Юридично-аналітичний висновок з оцінки судової практики з притягнення щодо розслідування воєнних злочинів, колабораціонізму за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Команда фонду «Безпечна Україна 2030» завершив проєкт «Аналіз та оцінка судової практики щодо воєнних злочинів, колабораціонізму», реалізація якого відбувалася за кошти гранту  Міжнародного фонду «Відродження». 


Одним із результатів проєкту стали  юридично-аналітичний висновок щодо аналізу та оцінки судової практики з притягнення до кримінальної відповідальності винних у вчиненні воєнних злочинів та колабораціонізмі, а також рекомендації, сформовані на за результатами проведеного дослідження для сприяння національним інституціям системи кримінальної юстиції в формуванні стратегій притягнення до кримінальної відповідальностівинних у вчиненні воєнних злочинів і колабораціонізмі та формування судової практики по розгляду вказаної категорії справ.


Зазначені юридично-аналітичний висновок та рекомендації є важливим дослідженням для сприяння удосконаленню спроможності відповідних органів державної влади, правозахисників та інших стейкхолдерів залучених до роботи з розслідування, судового розгляду воєнних злочинів, колабораціонізму, а також відповідальним за удосконалення законодавства у сфері. 


Для завантаження аналітично-юридичного висновку та рекомендацій, будь ласка, перейдіть за посиланням:


Юридично-аналітичний висновок - Безпечна Україна 2030
.pdf
Завантажити PDF • 10.44MB


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».

Comments


bottom of page